Portal Galeria zdjęć

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2009-05-07, 20:15
wstawianie newsów bez fotek, ale z linkami na portal
Autor Wiadomość
forel 

Wysłany: 2007-02-12, 23:00   wstawianie newsów bez fotek, ale z linkami na portal

Cały tekst zaznaczony na czarno i czerwono MUSI się znaleźć w poście z tym że ten czerwony raczej trzeba zmienić na swój

<a href="

tu wstaw adres galerii zdjęc dotyczących newsa

" target="_blank"><p style="text-align: left;margin-left: 5px;">Fotogaleria</a><br>

<p style="text-indent: 20;text-align: justify;margin-left: 5px;margin-right: 5px;">

Nie zważając na powrót zimy oraz niewielkie trudności z otworzeniem przymarzniętych drzwi Czarnej Błyskawicy, wypaliłam wczesnym rankiem do Zibiego.
            Zostałam nakarmiona przepysznymi panierowanymi boczniakami, które Zibi piekł wczoraj specjalnie dla mnie i większość z nich uległa w czasie przyrządzania dematerializacji w wyjaśnionych do końca okolicznościach.Zaraz po śniadaniu &bdquo;daliśmy w długą&rdquo; do lasu. Kiedy zobaczyłam pierwsze uszaki, rosnące na znacznej wysokości, zasugerowałam, żeby je zostawić. Wtedy Zibi oświadczył, że to już koniec naszej przyjaźni, skoro chcę skazać znalezione grzybki na zmarnowanie. I poszedł do samochodu po podstawowe wyposażenie zimowego grzybiarza &ndash; siekierę. Przy jej pomocy padały kolejno uschnięte krzaki bzu, z kt&oacute;rych (r&oacute;wnież przy pomocy siekiery) zebraliśmy p&oacute;ł koszyka mrożonych uszaczk&oacute;w. Zibi nie odpuścił też pięknym wynalazkom, kt&oacute;re od dzisiaj będą zdobiły jego biurko. Podczas przechodzenia z jednego do drugiego miejsca pozysku, Zibi przypomniał sobie, że kiedyś był Indianinem i urządził mistrzowski pokaz rzucania tomahawkiem.

</p><p style="text-indent: 20;text-align: justify;margin-left: 5px;margin-right: 5px;">

Kolejnym etapem dzisiejszego grzybobrania było oglądanie Pomnika Przyrody &ndash; ogromnej sosny rosnącej na miejscu, z kt&oacute;rego wybierano piasek. Teraz drzewo ma korzenie na wierzchu i rośnie nadal. Stwierdziliśmy, że najwyższa pora zapełnić pozostałe koszyki i podjechaliśmy na prywatne uprawy boczniakowe, gdzie po raz kolejny siekiera okazała się niezastąpionym narzędziem do zbierania grzyb&oacute;w. Wypełnionym grzybami Zibiowozem podjechaliśmy do jeszcze jednego lasu, aby w czasie &bdquo;bezpozyskowego&rdquo; spaceru odpocząć po trudach rąbania boczniak&oacute;w-zmarzlak&oacute;w. Kropka już się nieco niecierpliwiła (wszak już pora obiadowa nastała), więc wr&oacute;ciliśmy do domu. Zibi znowu popisał się sztuką kulinarną i poczęstował mnie aż dwoma rodzajami przesmacznych sosik&oacute;w grzybowych.

</p><p style="text-indent: 20;text-align: justify;margin-left: 5px;margin-right: 5px;">

Z dzisiejszego wypadu na Ponidzie przywiozę do Krakowa dwa pazerniacze kosze wypakowane boczniakami, ale nie to jest najważniejsze&hellip; Chwil spędzonych w towarzystwie Zibiego i Kropki nie przewyższą nawet tony najpiękniejszych grzyb&oacute;w.

</p><a href="

tu wstaw adres komentarzy do newsa na naszym forum

" target="blank"><p style="text-indent: 20;text-align: justify;margin-left: 5px;margin-right: 5px;">

komentarze

</p></a>
                Proponuję probujcie, żeby jakos opanować tę sztukę, wstawiając dowolne teksty niekoniecznie o grzybach, a takie nieudane czy tez nie na temat proby usunie się bez problemów

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi