Portal Galeria zdjęć

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2009-05-07, 20:15
Działanie galerii
Autor Wiadomość
Vito 

Wysłany: 2010-02-09, 21:06   

Urania napisał/a:
Z tego co się orientuję, Program Forum nie ma niestety takiej opcji.

Odnoszę się do konkursów foto.
Ja mam na myśli prace ręczne i następującą sytuację.
Ładne, nawet bardzo ładne, strasznie mi przykro, ale nie spełnia postawionych wymogów.
Sory. Papatki. Kosz.

Urania 

Pomogła: 178 razy
Wysłany: 2010-02-09, 21:20   

Vito napisał/a:
Odnoszę się do konkursów foto.

Sorki, nie zrozumiałam. :oops:

grzegorzww 
grzegorzww

Wysłany: 2010-02-09, 22:02   

Vito napisał/a:
grzegorzww, ja staram się "puszczać piórka", choć serce moje to rani. :-D

A myślisz, że mi to łatwo przychodzą TAKIE MOJE "skargi". Myślałem już kilka dni:..... czy o tym pisać?, ale się zdecydowałem, mam przecież prawo się wypowiadać niekiedy na forum'ie.

Vito napisał/a:
Ładne, nawet bardzo ładne, strasznie mi przykro, ale nie spełnia postawionych wymogów.
Sory. Papatki. Kosz.

A ja rozumiem doskonale Ciebie Vito (jakby moje słowa :-) ) Ja bym tak postępował, jakbym miał decyzje chociaż moderatora. Bynajmniej ukróciłyby się te dyskusje nad regulaminami, bo trzeba przecież go przestrzegać, albo........... znieść!!

forel 

Wysłany: 2010-02-10, 12:36   

Mnie równiez przydarzyło sie dac większe zdjęcie , niż regulamin konkursu dopuszcza. Bardzo przepraszam wszystkich. Zmniejszyłem je natychmiast po tym jak admin zwrócił mi na to uwage ale skoro waszym zdaniem to nie wystarczy proszę admina lub moderatora o usunięcie tego z konkursu.

Vito 

Wysłany: 2010-02-10, 12:54   

Mam wrażenie graniczące z pewnością, że Waldkowi podobnie, jak i mnie chodzi o ewentualne przyszłe konkursy. To, co zostało dokonane można potraktować, jako wypadek przy pracy, szczególnie że według zapewnień i mojej wiary w nie, zostały dokonane korekty.
I chyba na tym etapie powinno się poprzestać z działaniami.

forel 

Wysłany: 2010-02-10, 13:31   

Vito napisał/a:
Mam wrażenie graniczące z pewnością, że Waldkowi podobnie, jak i mnie chodzi o ewentualne przyszłe konkursy. To, co zostało dokonane można potraktować, jako wypadek przy pracy, szczególnie że według zapewnień i mojej wiary w nie, zostały dokonane korekty.
I chyba na tym etapie powinno się poprzestać z działaniami.
    Wrażenia bywają jednak subiektywne, a wypadki brzemienne w skutki ;-)
    A poważniej. Nie po to pracowałem przez kilka tygodni , na prośbe krzysia Cropem zwanego, przy instalacji naszego forum, portalu i galerii, żeby wykorzystywać je potem do zamieszczania wiekszych lub mniejszych zdjęć i wygrywania (lub nie ) konkursów, czy też korzystania z innych przywilejów. Jestem już dużym chłopcem i jeśli coś zrobiłem nie tak to ponoszę skutki. Reasumując pozostanę, mimo twojej tonującej wypowiedzi, przy swojej prośbie do admina.

Vito 

Wysłany: 2010-02-10, 13:48   

forel napisał/a:
Nie po to pracowałem przez kilka tygodni , na prośbe krzysia Cropem zwanego, przy instalacji naszego forum, portalu i galerii,

Życie dopisuje temu przedsięwzięciu nowe karty.
Robię to co robię w poszanowaniu twojego nakładu pracy i tego, co przy twoim udziale zostało postanowione i ujęte w punkty.
forel napisał/a:
Reasumując pozostanę, mimo twojej tonującej wypowiedzi

Raczej staram się być bardziej precyzyjnym i właściwie zrozumianym, bo tak jak ty też jestem już dużym chłopcem i też nie chcę się uchylać od skutków i konsekwencji.

Urania 

Pomogła: 178 razy
Wysłany: 2010-02-10, 14:28   

forel napisał/a:
Reasumując pozostanę, mimo twojej tonującej wypowiedzi, przy swojej prośbie do admina.

Forelku, a ja Cię proszę, przemyśl jeszcze raz swoją prośbę, bo jeśli pozostaniesz przy swoim, to ankietę trzeba będzie zakładać od nowa, albo grzebać w bazie danych w celu przywrócenia możliwości ponownego głosowania dla osób, które w tej obecnej ankiecie wybrały Twoje zdjęcie. :->

Vito 

Wysłany: 2010-02-10, 14:40   

Urania napisał/a:
Forelku, a ja Cię proszę, przemyśl jeszcze raz swoją prośbę, bo jeśli pozostaniesz przy swoim, to ankietę trzeba będzie zakładać od nowa, albo grzebać w bazie danych w celu przywrócenia możliwości ponownego głosowania dla osób, które w tej obecnej ankiecie wybrały Twoje zdjęcie.

Czy mam dalej punktować?.
Bardzo proszę.
pkt. 6 regulaminu
"... Umieszczając swoje zdjęcia w galerii, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich na wszystkich stronach “Grzybland”..."

Sprawa została omówiona, osobiście uważam poruszonej kwestie jako "wypadek przy pracy", szczególnie że sam nie biorę udziału w miesięcznych konkursach Mglejarki, więc uważam że jestem osobą bezstronną.

Elmucha 
betula elmiris

Pomogła: 152 razy
Wysłany: 2010-02-10, 17:08   

Vito napisał/a:
Sprawa została omówiona, osobiście uważam poruszonej kwestie jako "wypadek przy pracy", szczególnie że sam nie biorę udziału w miesięcznych konkursach Mglejarki, więc uważam że jestem osobą bezstronną.

Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie ww kwestii.
Moje zdjęcia akurat biorą udział w zabawie, ale nie przeszkadza mi to, że ktoś (tj. Forel) zliczył wpadkę, bo tak to traktuję. Każdemu takie przeoczenie mogło się przydarzyć (i przydarzyło się)
Jestem jak najbardziej za tym, aby zdjęcie Forela pozostało w konkursie!

Jurek - proszę - nie chcę aby Twoje zdjęcie było usunięte. Myślę również, że od tej chwili każdy będzie pilnował odpowiedniego rozmiaru własnych zdjęć.
patrząc, jak wiatr smukłymi sosnami kołysze ... :-)

forel 

Wysłany: 2010-02-10, 19:11   

Urania napisał/a:
Forelku, a ja Cię proszę.........

Elmucha napisał/a:
Jurek - proszę ...
    Nigdy nie odmawiam kobietom :mrgreen: :mrgreen:

Mglejarka 
LEŚNOŚĆ wyżej

Pomogła: 194 razy
Wysłany: 2010-02-10, 23:24   

Po anonsie Grzegorzaww w temacie 1/12 2010 "przepuściłam" wielkość każdego zdjęcia przez http://www.zsp2wadowice.i...przelicznik.php i podałam numery fot do poprawy.

grzegorzww napisał/a:
...to i tak jest jeszcze kilka ....niespełniających regulamin.

Konkretnie które i dlaczego ?

grzegorzww napisał/a:
... Nie wiem teraz tylko, czy głosowanie jest ważne......... ????

To jest kolejny miesiąc, gdzie w regulaminie podany jest max ciężar konkursowych zdjęć i dopiero teraz Waldku wyłapałeś, że niektóre foty są cięższe ( w tym moje ).
Myślę, że głosowanie jest ważne, a dopiero w obecnym temacie będę restrykcyjne upominać autorów, którzy tego nie przestrzegają :evil: ( już się bójcie :!: :lol: )

grzegorzww napisał/a:
... szkoda mi tylko tych, co wystawiali fotki ok. 30 kB, bo szanse mają znacznie pomniejszone

Osobiście tak nie uważam.
Jedno ze zdjęć, które wybrałam ma ciężar 21 Kb i jest nieostre, ale wiem, że autor nie ma bajeranckiego sprzętu i niespecjalnie interesuje się fotografią, ale potrafił pokazać to urokliwe, zimowe coś :-)

grzegorzww napisał/a:
... że conajmniej 3 użytkowników podrasowuje swoje ...

Jestem użytkownikiem kilku for internetowych, gdzie można wstawiać zdjęcia od 150 KB ( Grzybland ) do 350 KB i jeżeli moje obrazki przekroczyły limit, to tylko wyłącznie przez moją nieuwagę i pewność, że nasza galeria większego nie przepuści :->
Teraz 2x sprawdzę wielkość zdjęcia przed wysłaniem :-)

Vito, nie łatwo jest mi napisać, że "zdjęcie niezgodne z regulaminem, sory, papatki, kosz", bo jest to niezgodne z moją naturą; zawsze przymykałam oko na niedociągnięcia, bo mogły one wynikać z różnych, niekoniecznie snobistycznych powodów.

Generalnie, jeżeli mam jakąś wpadkę na stronie, bo bardzo Was proszę o KONKRETNE napisanie, co źle zrobiłam, bo ułatwi mi to pracę naprawczą.
I na 100 % nie obrażę się o to, że ktoś mi coś wytknie :-)
KOCHAM POLSKĄ PRZYRODĘ

Vito 

Wysłany: 2010-02-11, 09:58   

Mglejarka, a czy nigdy nie dawałem Ci cynka?. :-D
Mglejarka, ten mój osobisty pogląd jest z tezą na zaś. Daleki jestem od kontrolowania, cenzorowania, itd. Myślę, że "duzi" wiedzą, co robią, a że czasem jest wypadek przy pracy. Cóż, zdarza się.
Prawa nie musi się lubić, trzeba je przestrzegać.
Jest jednak taka zasada, że koni nie zmienia się w czasie jazdy. :-D

Mglejarka 
LEŚNOŚĆ wyżej

Wysłany: 2010-02-11, 18:43   

Vito, oczywiście dałeś mi cynk, że zdjęcia do konkursu "Las - dynamiczny twór przyrody" nie powinny mieć ramek i zostało to natychmiast naprawione :-)

Zapewniam też po raz kolejny, że zdjęcia niezgodne z regulaminem nie będą brały udziału w konkursach, chyba, że autor naprawi ten błąd :-)

Ze swojej strony uważam temat za zamknięty i nie zamierzam dalej w nim dywagować.

I jeszcze raz proszę o pomoc i wyłapywanie moich błędów, bo robię dużo na tej stronie, a nie jestem CZŁOWIEKIEM IDEAŁEM, który wszystko wie i wszystko zauważy.
Z góry dziękuję :-D

P.S. Grzegorzww, absolutnie o nic Cię nie oskarżyłam ( jak napisałeś to w innym temacie ) ... eh :->

Fajnie, że niedługo będą kwitły wawrzynki :-D
KOCHAM POLSKĄ PRZYRODĘ

czahanka 
hej,idę w las

Pomogła: 76 razy
Wysłany: 2010-02-11, 19:25   

No oooooo! Ale u mnie nie znam naturalnego stanowiska.-tylko u kuzynki pod blokiem,a to nie to samo,no nie?

Mglejarka 
LEŚNOŚĆ wyżej

Wysłany: 2010-02-11, 20:05   

Czahanka, czy wawrzynek pod blokiem czy w lesie jego różowe kwiatuszki jednakowo cieszą oczy i są zupełną odmianą po opatrzonej w różnej odcieniach bieli czy też szaroburości :-D
Ruszajmy więc w plener :-D
KOCHAM POLSKĄ PRZYRODĘ

czahanka 
hej,idę w las

Pomogła: 76 razy
Wysłany: 2010-02-11, 20:08   

Ano,trzeba by było i za uszakami się rozglądnąć,może już do nich dojście jest......

janusz 
sznuper

Wysłany: 2010-02-14, 21:28   

Cytat:
Ale może ktoś inny też ma dostęp i może mu się zachce!

Paweł dzięki zaraz to sprawdzę.

Vito 

Wysłany: 2010-02-14, 21:30   

janusz, ja też mam.

janusz 
sznuper

Wysłany: 2010-02-14, 21:36   

Już wszystko gra. Ostatnio przeglądaliśmy ustawienia :-(

Odpowiedz do tematu